Apple Fanlarının Hazırladığı iPhone 7 Konsept Çalışması Büyülüyor!

Apple Fanlarının Hazırladığı iPhone 7 Konsept Çalışması Büyülüyor!

Facebook Twitter Google+

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok akıllı telefon üreticisinin yeni amiral gemilerini duyurmasıyla birlikte, gözler Apple‘ın geçen yıl çıkardığı iPhone 6‘nın yeni kardeşi iPhone 7‘ye çevrildi.

Henüz hiç bir detayın belli olmadığı Apple ’ın yeni amiral gemisi iPhone 7‘ye yönelik Apple fanları tarafından hazırlanan yeni konsept çalışması beklentilerin ne yönde olduğunu gösteriyor.

Aman bir tasarımcı tarafından hazırlanan iPhone 7 konseptinde, ekranın gövdeyi tamamen kapladığı, çerçevesiz bir tasarım görülmekte.

Oldukça başarılı olan iPhone 7 konsepti, kullanıcıların beklentilerini gösterirken, Apple ’ın yeni iPhone 7 ’nin tasarımında iPhone 6 ’ya nazaran ne kadar değişiklik yapacağı konusunda ağırlıklı olarak “fazla değişiklik olmayacak” görüşü hakim olmasına rağmen, Apple ’dan güzel sürprizler de gelebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook Twitter Google+

Efsane gerçekten. İphone 6 Plus kullanıyorum, 7 gelirse alırım..

7 çıktından sonra zaten 6 plus falan kullanan kalır mı hala die merak ediyorum. 7 devrim niteliğinde olacak.

bence 8 hepsinden güzel olacak.

Büyülenmedim….

Çok güzel tasarım beğendim

Apple kesinlikle böyle bir şey yapmaz yapsada herhalde 3500 tl den aşağı satmaz bu konsept tasarımı ram koymaz batarya koymaz tasarım güzel diye o fiyatlara satar

Şimdiden başladı mı? Algı yönetimi…

bunun maliyesi en fazla olsa olsa 150 $ olur hadi 200 $ olsun millete 1000 ila 1500 $ arası satışa sunarlar. bu nasıl saçmalık ya milleti kekleyecek yeri iyi biliyorlar.

Mustafa bey algı değil eğerki iphonenin böyle bir modeli olsa her tarafı ekran o fiyattan aşağı satmaz fazlası dahi olur

iPhone a Pahalı diyen m9 la s6 edge alsın onlar 1200 tl f/p telefonu

Olmayan bir model için herkese söylenmekten yine geri kalmıyoruz… Onlar yapar, BİZ konuşuruz sadece. Ayrıca m9, S6 en azından kaliteyi veriyor, ya ayfon? Ne koymuşta bir anda 250TL zam yapmış Türkiye ’deki modellere?

iosun apple nin kendine has özeliği duruşu var dikkat ederseniz tum kullanicilarin cogunda apple var gerçekten hakkini veren marka ben şahsen tum anroidleri tum markalari kullandiğim halde apple kadar zevk evren hakkini veren model görmedim anroid diyip duruyosunuz cin malinda bile artik anroid kullanılır oldu cikarsa alirim adem senin kullandiğin telefon maliyesi ise 50 60 dolar civari,nda sende halen jeton düşmemiş saçma sapan yorum yapiyosun samsung s6 fiyati 2500 tl değerinde maliyeti ne kadar saniyosun 4-5 ay içerisinde 2000 tlyi bulur yada 1900 bulur apple hic bi zaman piyasasini kaybetmedi helal be yuru be kim tutar senii:))

kardeş sen bir hTC kullan, android neymiş gör, m8 den koye hTC destekli aypon6 yı birdaha aramazssın, parmak izi dışında en ufak donanım artısı olmadığı gibi yazılım olarakta ios un androide karşı en ufak artısıda günümüzde kalmadı, çökme yüzdelerine bakarsan androidin daha iyi olduğunu, yapabildkleri ve özelleşme ve evrensel olma konusunda ise ios un ok daha geride ve kısıtlı olduğu gerçeğinide unutma, bir tutturmuşsunuz 2. el değeri, yahu bizim ülkede şahin doğan hala para ediyorsa bu mantık bu alet içinde geçerli, kısaca saçmalık, bana üst düzey android kullanan cihazlar karşısında ios ve ayponun hangi ilave özelliğinii ve artısını söyleyebilirisin? Ben cevap vereyim; en ufak artısı yok.
kullanımda zevk meselesi adı üstünde zevk: bunu geç yani, banda aypon zevk vermiyor, tek düze kısıtlı ve heyecan vermeyen son zamanlarda da hTC çakması olan yarı andro benzeri bir hale gelmiş alet, biraz gerçekleri göründe elin ürettiği bir cihaza takılıp kalmayın, devir ios devri değil android ve hızla gelen windowslu cihazların devir artık….

hTC sağolsun, tip olarak adam etti gibi ayponu, birde ceo ları ayponu androide geçirttimi iş tamam o zamana dek bana eksik gelen kapalı kutuyu almam, zaten hem hTC kulllanıyorum, hemde Andro nun bu tarz eksikleride yok

Ne zaman çıkarıcaklar bilgisi olan var mı??

Ya arkadaş benim telefonum senin telefonunu döver muhabbetini aşın artık, kim ne kullanırsa kullansın, elin çinlisi abdlisi üretiyor çene yorması bize düşüyor, gelin bu markaların ürettiği telefonlara verdiğimiz vergiyi konuşalım, bakın bu daha mantıklı, teknoloji bu hiç kimse size maksimum özelliği ve avantajı vermeyecek, bu kadar basit. Hepsinin bir eksiği noksanı olacak ki sonraki model satsın. Haber iphone 7 için hazırlanmış tasarım, bence güzel şık bir tasarım, alırım almam bilemem. Hem s6 edge hem iphone6 kullanıyorum, ikisi de kendine has özelliklere sahip, siz siz olun böyle şeyler için nefes tüketmeyin daha faydalı şeyler için yorun kendinizi.
Saygılar.

Leave a reply