Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Takvimini Yayınladı!

Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Takvimini Yayınladı!

Google I/O 2015 ’te resmi olarak tanıtılan ve ilk etapta Android M olarak bilinmesine karşın, bir kaç gün önce Marshmallow adına sahip olacağı belli olan Android 6.0 Marshmallow sürümüne yönelik Samsung bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamaya göre Samsung, aralarında Galaxy Note 4, Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 gibi modellerinde yer aldığı bazı üst seviye amiral gemilerinin Android Marshmallow güncellemesini ne zaman alacağına dair bilgi verdi.

Paylaşılan bilgiye göre aşağıda listelenen Samsung modelleri Android 6.0 Marshmallow güncellemesini 2016 ’dan önce alacak.

Samsung Galaxy Note 5 Samsung Galaxy S6 Edge+ Samsung Galaxy S6 Samsung Galaxy S6 Duos Samsung Galaxy S6 Edge Samsung Galaxy Note 4 Samsung Galaxy Note 4 Duos Samsung Galaxy Note Edge Samsung Galaxy ALPHA Samsung Galaxy Tab A

Halen bir çok Samsung telefonunun Android 5.1.1 Lollipop sürümünü dahi almamış olmasına rağmen, Android 6.0 güncellemesine yönelik açıklama yapan Samsung ’un, kullanıcıların dikkatini çekme amacı taşıyıp taşımadığı merak konusu.

Leave a reply