Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Samsung ’un iki gün önce resmi olarak tanıttığı Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ (S6 Edge Plus) modelinin ardından, milyonların meraklı bekleyişleri sona erdi.

S6 serisinde olduğu gibi yine aynı premium tasarım konseptine sadık kalarak hazırlanan yeni Note 5 ve S6 Edge+ modelinin özellikleri ve detaylı bilgilerini, “Samsung Galaxy Note 5 Resmi Olarak Tanıtıldı” ve “Samsung Galaxy S6 Edge+ (S6 Edge Plus) Resmi Olarak Tanıtıldı” başlıklı yazılarımızdan öğrenebilirsiniz.

Resmi tanıtımda açıklanmayan, ancak milyonların merakla beklediği, Note 5 ve S6 Edge+ modelinin fiyatına yönelik bilgi verilmezken, şimdi Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ Türkiye fiyatı resmen belli oldu.

Teknosa ’nın internet mağazasında ön sipariş olarak sunulan fiyatlarda, Galaxy Note 5 Türkiye fiyatı 2699TL ve Galaxy S6 Edge+ Türkiye fiyatı ise 3099TL olarak satışa çıkarıldı. Teslimat tarihinin ise 21 Ağustos olduğu söyleniyor.

S6 Edge+ modeli konusunda kesin bir şey söylemek erken olmakla beraber, Note 5 ’in bu fiyatlardan oldukça iyi satacağını söyleyebiliriz.

Leave a reply