Sony Xperia Z5 Çok Yakında Geliyor: Snapdragon 820, 4GB RAM ve 4500mAh Batarya!

Sony Xperia Z5 Çok Yakında Geliyor: Snapdragon 820, 4GB RAM ve 4500mAh Batarya!

Facebook Twitter Google+
Sponsorlu Bağlantılar

Sony, son dönemde akıllı telefon pazarında oldukça ilginç hamleler yapıyor. İlk olarak Xperia Z4 modelini duyuran firma, sonradan bunun sadece Japonya için olduğu anlaşılmasından kısa bir süre sonra, amiral gemisinin uluslararası versiyonu olan Xperia Z3+ (Xperia Z3 Plus) modelini resmi olarak Mayıs ayının sonunda duyurmuştu.

Şimdi aldığımız haber, Sony‘nin çok daha büyük bir sürprize hazırlandığı ve Eylül ayında yeni amiral gemisi Xperia Z5‘i duyurmayı planladığı söyleniyor.

Söylenti öyle böyle değil, Sony Xperia Z5‘in Qualcomm ’un yeni çipseti Snapdragon 8204GB RAM, yeni nesil parmak izi okuyucu ve 4500mAh büyüklüğündeki dev batarya ile geleceği söyleniyor.

Sony ’nin herkesi şaşırtarak duyurmayı planladığı yeni amiral gemisi Xperia Z5 modelinde, 21MP Sony Exmor RS IMX230 CMOS sensörlü, 4K video kaydı yapabilen arka kamera kullanacakmış.

Bunun da ilginci, Sony yeni Xperia modelleri Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z5 Ultra modellerini baştan tasarlıyormuş.

Nisan ayında Sony ’nin böyle bir hamle yapacağına ilişkin bilgiler internette dolaşıyordu. Görünüşe göre bu söylentilerin doğruluk payı varmış. Sony eğer bu şekilde bir adım atarsa, ciddi bir sıçrama yapacağı kesin.

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook Twitter Google+

Piyasaya tutunabilmesi için yepyeni güzel bir tasarım gerekiyodu zaten.

Ooo snap 820 gelmis artik 810da 2 yumurta pisiriyorduk bundada 4 yumurta piser sunu anlamiyorum snapdragon bi kismini ozellikle 801 805 808 810 ve 820 modellerini samsung uretio aceba bunu nispet diyemi yapiyor hayir exynoslar da bole bi problem yokta

Fiyati 3000 yazar 1000 tl etmez

Bu ne 6 ayda bir telefon çıkartıyorlar alt modelini öldürüyorlar

Sıçrama yapabileceğini sanmıyorum. Samsung, LG ve Sony tutulmayan modelleri şişirip şişirip tekrar piyasaya sunuyorlar, 6 ayda bir amiral gemisi çıkararak kendi değerlerini düşürüyorlar. Görünen o ki android dünyası bu şekilde devam edecek; ilk duyurulduğunda deprem etkisi yapan, 6 ay sonra yüzüne bile bakılmayan telefonlar. Ayrıca pilin o kadar olabileceğini sanmıyorum.

sony isi biliyor. her türlü akar.

Iste pilllll, afferimmmm beee

4 gb ram

Olmus sony

Sony candır kullanın birdaha bırakamazsınız

ram ve işlemci ne kadar yüksek olursa olsun isinma problemi devam edicektir sony tutulma nedeni sadece su gecirmemezlikten kaynaklaniyor kamera filan o kadar net ve göze hitabi iyi değil LG g4 kamerasi bile sony bin çekiyor sony kamerasi kullandiği halde 2500 tl civari eder sony fazlada etmez sony bu saaten sonra tutmaz 6 ay sonra z6 cikar görursunuz.!iphone kullanici oalrak cok rahatim ios gibisi yok.!

Z4 çıktımı?

Kardeşim 6 ayda bir telefon çıkınca gelip evinize sizin telefonunuza el mi koyuyorlar? Ne bu 6 ay şikayeti anlamıyorum en kötü telefon zaten 2 yıl rahat gidiyor, sen al 2 sene tepe tepe kullan, yeni telefon alacak adam da gitsin geçen senenin donanımı yerine güncel donanım alsın.
Araba satar gibi telefon alıp satan mezarcılar var kusura bakmasınlar koskoca sony, Samsung siz zarar edeceksiniz alıp satarken diye satış politikasını değiştirecek değil.
Şu anda z2 kullanıyorum z3+ çıkmış s6 çıkmış umurumda değil alanlara hayırlı olsun, canavar gibi telefon bozuluncaya kadar isterse 3 ayda bir yenisi çıksın

Z3 modeli car bataryasi dayanikli diye aldim bes para etmior

haberin doğruluğuna ihtimal vermiyorum z3+ denilen telefon japonya da z4 diye tanıtılmışken z5 te bukadar sıçrama yapamaz sony. bunu sadece z ve z1 arasında gördük diğerlerinde hep değişimler ufak yazılımsaldı arada dağlar yoktu

Ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ali bey, ne o zoraki haber yapmış gibisin? Şu Sony mobile ’dan çekiliyor safsatalarına inananlardan olduğun için mi samsung haberleri gibi ballandırmadın?

Ne kadar boş ve seviyesiz konuştuğunuzu, on yıl sonra bu yorumunuza baktığınızda anlayacaksınız.

Leave a reply