YouTube Video İndir

YouTube Video İndir

YouTube üzerinden en hızlı şekilde, hangi yöntemlerle, nasıl video indirebileceğinizi YouTube video indir makalemizde sizler için bir araya getirdik 29.05.2015 / 15:00

Günümüzün en popüler video platformlarından birisi de hiç kuşkusuz ki YouTube. Kullanıcılar YouTube üzerinden kanallar kurabiliyor ve bu kanallar üzerinden sadece birkaç saat içerisinde binlerce dolar kazanabiliyorlar.

YouTube‘un bizlere sunduğu en büyük avantajlardan birisi de aklımıza gelebilecek hemen hemen bütün videoları bizlere sunması. Müzik kliplerinden tutunda filmlerin popülerleşen, kült olmuş 5-6 saniyelik kısımlarını bile YouTube üzerinden rahatlıkla bulabiliyoruz.

Özellikle YouTube üzerinde yayınlanan video klipler kullanıcıların büyük ilgisini çekiyor. Popüler bir klip YouTube‘ta yayınlandıktan kısa bir süre sonra milyonları aşan izlenme rakamlarına ulaşabiliyor. Bizlere en çok gelen sorulardan bazıları da bu video klipleri indirip, araba teybimde nasıl oynatabilirim tarzında sorular oluyor. Biz de YouTube video indir tarzında bir makale yazarak bu sorulara kesin bir cevap verelim istedik.

YouTube Video İndir

Hemen baştan belirtelim. YouTube‘tan video indirmenin aslında birden fazla yöntemi var. Bunlardan en çok kullanılanı ise online siteler üzerinden video indirme. Tabi online siteler üzerinden video indirirken de kaynağınızın güvenilir olması şart. Çünkü bazı siteler linki yapıştırıp indir dediğinizde size video yerine virüs dosyası indirtebiliyor. O yüzden sizler için önerdiğimiz sitelere göz atmanızda fayda var.

YouTube Video İndirme Siteleri

Eğer videonuzu internet üzerinden indirmeyi tercih ediyorsanız sizlere önereceğimiz ilk site SaveFrom olacaktır. Videolarınızı hızlı bir şekilde kodlayıp indirme linkini size sunan SaveFrom video indirme konusunda ideal bir site gibi duruyor. Şunu da dip not olarak belirtelim, SaveFrom üzerinden YouTube haricinde bir çok video sitesinden de içerik çekebilirsiniz.

:: Facebook’tan Video Nasıl İndirilir?

SaveFrom, kullanıcıları için çeşitli YouTube video indirme programlarını da kullanıcılarına sunuyor. Fakat bu programları kullanıp, kullanmama tercihini sizlere bırakıyoruz.

İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz YouTube video indirme sitelerinden bir diğeri ise YouTubeVideoİndir. Son derece basit bir ara yüze sahip olan bu siteye dilediğiniz videonun linkini yapıştırarak videonuzu indirebilirsiniz.

YouTube Video İndirme Programı

Evet, YouTube üzerinden video indirme seçeneklerimizden bir diğeri de YouTube video indirme programı. Aslında Google‘a, YouTube video indirme programı yazdığınızda karşınıza belki yüzlerce farklı program gelecektir. Bu programların birçoğu YouTube‘tan video indirmenize yardımcı olsa da kurulumu esnasında bilgisayarınıza istemediğiniz onlarca yazılımı indirebilir. O yüzden bu konuda hassas olmanızda yarar var.

Bu durumda size önereceğimiz program ise Chermenin Software tarafından geliştirilen ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan YouTube Video Downloader olacaktır. Bu program ile aynı anda birden fazla videoyu indirebilir ve videoların formatları üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.

:: Facebook Şifre Kırma

Vitzo Limited tarafından geliştirilen VDownloader‘da video indirme performansıyla öne çıkan bir diğer program olarak göze çarpıyor. YouTube‘un yanı sıra Facebook video indirme işlemlerinde de kullanabileceğiniz VDownloader ile indirdiğiniz videoları anlık olarak MP3 formatına çevirmeniz de mümkün.

Yazımın başında da belirttiğim gibi, YouTube video indirme programları üzerinden bilgisayarınıza bulaşacak olan virüslerden çekiniyorsanız, sizler için en güvenli yol, videoları online olarak indirmek gibi duruyor. Online indirmeler size daha güvenli bir yol sunarken, program ise video formatını anında çevirebilme ve toplu indirme gibi ekstraları bir arada sunuyor. Tercih sizlerin.

:: YouTube’tan video indirmek için hangi yolu tercih ediyorsunuz?

Leave a reply